divendres, 6 de novembre de 2009

Inscrits 6 hores Calella de la Costa 2009

Els vencedors absoluts del 2008:

Cristina Gonzàlez (GALÍCIA)
65.550 km
Miquel Sole Puertolas (LLEIDA)
74.550 Km

Els primers inscrits del 2009:
Lluis Copete (CALLDETENES)Marta Manceñido (LLEIDA)

Aquesta serà la llista d'inscrits que anirem actualitzant:

1. Marta Manceñido Oses, 21-06-1966, Club A.E. EKKE, LLeida
2. Lluis Copete Peralta, Calldetenes
3. Miguel Ramos Marquez,Penya 100 km D.C, Barcelona
4. Joaquim Verdalet Rodriguez, 1974, St Feliu Guixols
5. Ferran Santoyo, Penya 100km DC, Barcelona
6. Xavier Varias Fernández, 1979,
7. Manolo Diaz Pol, Penya 100km D.C,
8. Paco Robles Adan, 1965, Caldes de Montbui
9. Victor de la Hermosa Moral, 1972, Fond.Penedès, Els Monjos
10. Pep Moliner Alcalde, Penya 100km DC, Terrassa
11. Agnes Làzaro Cuesta
12. Martí Làzaro Casademunt
13. Judith Julià Garcia, 1976, Terrassa
14. Francesc Giral Royo, 1981, C.E.U.E.C Anoia, Mollerussa
15. Angel Ceada Segura, Penya 100 km D.C, Roda de Barà
16. Santos LLamosas Ruiz, 1959, S.D.Villalain, Villalain
17. Jose Romero Plaza, 1955, Mollerussa
18. JOAQUIM BANET DURBAU, 1957, SANT VICENÇ DE MONTALT
19. RAMON PUIGNOU MUNTE, 1950, PENYA 100KM D.CAT, BCN
20. SIXTO PALLAS PIAZUELO, 1960, FONDISTES PENEDES, VILAFRANCA PEN.
21. CARMEN BOTELLA GREGORI, 1967, C.Ñ.ULTRAFONDO, MADRID
22. ESTEFANIA CLIMENT SOLANS, 1966, C.Ñ.ULTRAFONDO, LLEIDA
23. ANDREU JUST I MARTINEZ, 1962, SAVE TIBET, LA FLORESTA
24. ELADIO LAGE CANAL, 1952, PENYA 100KM D.CAT, BCN
25. JOAN HALDON LORMAR, 1960, SALLENT
26. CRISTINA GONZALEZ GARCIA, 1984, A.D.ELIOCROCA P.D.C, VALENCIA
27. JOAQUIM FUERTES FELIU, 1952, PENYA 100KM D.CAT, BCN
28. MANOLO REAL, 1957, SABADELL
29. MARIO MARTINEZ, 1974, CALDES MONTBUI
30. CARLOS GIRALDEZ MONTES, 1979, RIELLS I VIABREA
31. SANTIAGO SEGUI GARCIA, 1953, PENYA 100KM D.CATALAN, GIRONA
32. VICENÇ MOMPART, 1967, CL.ATL.PARETS, PARETS DEL VALLES
33. JOSE ANTONIO REVELLES, 1972, CL.ATL.PARETS, Parets del V.
34. CARLOS HIERRO GONZALEZ, 1964, Barcelona
35. SANTIAGO GARCIA
36. ESTEVAN ALVAREZ
37. PERE ALSINA
38. JAVIER RODRIGUEZ HORMIGO
39. JORDI ERILL CASTELLS
40. PEDRO LOPEZ, Penya 100km D.Catalan
41. EDUARD CLEMENTE LABOREO, 1972, Corredors.Cat
42. JUAN CARLOS RODRIGUEZ MARTINEZ
43. JOAN RAMON SOTO CIFUENTES
44. FRANCISCO ZAYAS ROMAN
45. MANOLO GARCIA DIAZ, Mataró, Penya 100km D.C.
46. RUBEN COLOMBO MURIEL
47. VICTOR EXPOSITO CADENAS
48. JOSEP ADMETLLA MASERAS
49. DAVID REYES
50. JUAN ANTONIO AGUSTIN RODRIGUEZ


Més info i inscripcions a: nuri.ruiz@hotmail.com

 
View My Stats